Kaštany

Video

Ledové Kaštany v sobě spojují lahodnou hořkou čokoládu a bohatou kakaovo-oříškovou náplň, díky které si můžeme dopřát dlouhotrvající chuťový zážitek. Jsou určeny pro opravdové milovníky poctivé čokolády. Výjimečnost této tradiční čokoládové tyčinky, která se vyrábí už od roku 1966, podtrhuje její nezaměnitelný tvar.

Ledové Kaštany jsou na trhu již více než 50 let. V roce 1966 se začaly vyrábět původní Ledové Kaštany v hořké čokoládě, které nyní najdete v obchodech v typickém červeném obale pod názvem Originál. Výrazně mladší jsou potom další varianty Ledových Kaštanů. Před deseti lety přibyly Kaštany v Bílé čokoládě, následovaly je Extra hořké, které jsou určeny pro milovníky opravdu hořké čokolády. Ledové Kaštany se vyrábí v závodě Zora Olomouc.

Kastany
Originál

Tradiční receptura, Originál od roku 1966, nejoblíbenější verze z řady Ledových Kaštanů. Kombinace hořké čokolády a plné chuti kakaovooříškové náplně.

Pralinky

Ledové Kaštany Pralinky, jako malý dárek pro vaše blízké, nebo pro své vlastní potěšení. Hořké pralinky s náplní Kaštany, které vycházejí z originální receptury Ledových Kaštanů, pro ještě dlouhotrvající chuťový zážitek.

V bílé čokoládě

Zajímavá a lahodná kombinace bílé čokolády a tmavé kakaovooříškové náplně.

Extra hořké

Pro milovníky hořké čokolády…Extra hořké, extra dobré.

Mléčné

Nejnovější přírůstek, tentokrát v lahodné mléčné čokoládě.