Ledové Kaštany v sobě spojují lahodnou a jedinečnou chuť hořké čokolády a hutné náplně uvnitř. Jsou určeny pro opravdové milovníky poctivé čokolády. Výjimečnost této tradiční čokoládové tyčinky podtrhuje jejich nezaměnitelný tvar.

Jak chutnají LEDOVÉ?
Zkoušeli jste někdy si Ledové Kaštany před konzumací vychladit? Je nejvyšší čas to napravit… Dejte je na 30 minut do lednice a vychutnáte si nový chuťový požitek.

Ledové Kaštany jsou na trhu již 50 let. Od roku 1966 začala výroba původních Ledových Kaštanů, které nyní najdete ve vaší oblíbené prodejně v typicky červeném obalu jako Originál. Výrazně mladší jsou potom další varianty Ledových Kaštanů. Před deseti lety to byly Ledové Kaštany v Bílé čokoládě. Poslední v řadě jsou Extra hořké, které si získávají oblibu u stále více lidí, kteří ocení kvalitní hořkou čokoládu. Všechny výrobky se vyrábí stále v domácím prostředí, konkrétně v závodu Zora Olomouc. Nyní si můžete vychutnat oblíbenou chuť Ledových Kaštanů i v tabulkové čokoládě buď ve verzi Originál nebo v Bílé čokoládě.

Originál

Originál

Tradiční receptura, Originál od roku 1966, nejoblíbenější verze z řady Ledových Kaštanů. Kombinace hořké čokolády a plné chuti kakaovooříškové náplně.

V bílé čokoládě

V bílé čokoládě

Zajímavá a lahodná kombinace bílé čokolády a tmavé kakaovooříškové náplně.

Extra hořké

Extra hořké

Pro milovníky hořké čokolády…Extra hořké, extra dobré.

Marcipán

Marcipán

Nejoblíbenější limitovaná edice nyní ve stálém portfoliu – hořká čokoláda s marcipánovou náplní

Recepty z Kaštanů

Kostky Margot
Do 1 hodiny
Snadné
Sójové cukroví
Do 1 hodiny
Snadné
Více receptů

text1

Položky označené * jsou povinné.