Kaštany

Ledové Kaštany v sobě spojují lahodnou hořkou čokoládu a bohatou kakaovo-oříškovou náplň, díky které si můžeme dopřát dlouhotrvající chuťový zážitek. Jsou určeny pro opravdové milovníky poctivé čokolády. Výjimečnost této tradiční čokoládové tyčinky, která se vyrábí už od roku 1966, podtrhuje její nezaměnitelný tvar.

Ledové Kaštany jsou na trhu již více než 50 let. V roce 1966 se začaly vyrábět původní Ledové Kaštany v hořké čokoládě, které nyní najdete v obchodech v typickém červeném obale pod názvem Originál. Výrazně mladší jsou potom další varianty Ledových Kaštanů. Před deseti lety přibyly Kaštany v Bílé čokoládě, následovaly je Extra hořké, které jsou určeny pro milovníky opravdu hořké čokolády. Ledové Kaštany se vyrábí v závodě Zora Olomouc.

Ledové Kaštany Originál

Originál od roku 1966. Jedná se o nejoblíbenější verzi z řady Ledové Kaštany. Obsahuje hořkou čokoládu Orion s lahodnou kakaovooříškovou náplní.

Ledové Kaštany v bílé čokoládě

Máte rádi kombinaci jemné bílé čokolády a lahodné kakaovooříškové náplně? V tom případě jsou pro vás Ledové Kaštany v bílé čokoládě ta správná volba!

Ledové Kaštany extra hořké

Stvořeny pro milovníky hořké čokolády. Extra hořké – extra dobré.

Ledové Kaštany v mléčné čokoládě

Vychutnejte si Ledové Kaštany s lahodnou mléčnou čokoládou a kakaovooříškovou náplní.

Ledové Kaštany s višňovou příchutí

Tyčinka v sobě kombinuje typickou chuť lahodné hořké čokolády a kakaovooříškové náplně, která je doplněna intenzivní chutí višní.

Ledové Kaštany s pistáciovou příchutí

Tyčinka spojuje typickou chuť lahodné hořké čokolády a kakaovooříškové náplně, která je doplněna jemnou náplní s příchutí pistácií.