Želé v čokoládě

Želé v čokoládě 

 

 

 

 

 

 

Orion Banány TV reklama 20s
barbora.sulovs…

 

Banány Bílé
Banány Bílé 42g

Banány Bílé jsou dokonalým spojením jemného želé s bílou polevou, která se sladce rozplývá na jazyku. Tato novinka nabízí neodolatelnou kombinaci jemné chuti banánů a křupavé textury bílé polevy. Je to sladká pochoutka, kterou si můžete vychutnat sami nebo sdílet s těmi nejbližšími. S Leošem Marešem jako tváří produktu se Banány Bílé stávají ještě větším lákadlem, které přináší radost a sladké okamžiky do každého dne.

Banány želé v čokoládě 45g

Banány v čokoládě jsou na trhu již 90 let v téměř nezměněné receptuře. Jejich dominantní postavení v segmentu tyčinek typu želé v čokoládě jim po celou dobu zabezpečuje jejich unikátní a oblíbená chuť, která vznikla spojením banánového želé a hořké čokolády. 

Banány želé v čokoládě 60g
Banány želé v čokoládě 60g

Věděli jste, že kromě standardní velikosti máme i větší velikost pro ještě intenzivnější chuťový požitek? Vychutnejte si jemné banánové želé máčené v hořké čokoládě, spojení tradiční výroby s ověřenou kvalitou.

Meruňky želé v čokoládě 45g

Meruňky v čokoládě nezklamou žádného milovníka klasických Banánů a ani zvědavého gurmána, který si neodpustí žádnou příležitost k novému chuťovému prožitku. Sladké meruňkové želé nabízí nevšední zážitek, který si oblíbíte minimálně tak, jako klasické Banány v čokoládě.

Višně želé v čokoládě 45g
Višně želé v čokoládě 45g

Nebojte se vyzkoušet Višně v čokoládě. Unikátní spojení čirého průhledného želé a hořké čokolády. Nová višňová příchuť vás osloví díky své výrazné, sladkokyselé a osvěžující chuti. Kvalitní hořká čokoláda potěší každého milovníka sladkostí.