Lentilky

 

Jsou kulaté, hravé, barevné a plné fantazie. Co to je? No přece LENTILKY!

Vyrůstali jsme s nimi a dnes je s radostí sem tam dáme i našim dětem. No a občas je potají mlsáme i my. Protože vrátit se s nimi aspoň na chvíli do dětství, má své kouzlo.

Výroba Lentilek začala v roce 1907 v holešovském závodě. Jméno jim dal až pár let po jejich vzniku Philipp Kneisl, zakladatel holešovského závodu, když nechal název Lentilky registrovat. Jejich jméno pochází z latinského lenticula, což v překladu znamená čočka. No a řekněte sami, kdo by rád nemlsal barevné čočky plné výborné mléčné čokolády?

Lentilky jsou vyráběny z kakaa pěstovaného podle principů etického zemědělství NESTLE COCOA PLAN certifikovaného společností RAINFOREST ALLIANCE.

Lentilky

Čokoládové čočky jsou obaleny v barevné cukrové krustě osmi barev. V krabičce najdete LENTILKY v červené, žluté, oranžové, růžové, modré, fialové, zelené a hnědé barvě. LENTILKY jsou barveny převážně barvicími potravinami, jako jsou spirulina, světlice barvířská, ředkev nebo sladový výtažek z ječmene.

 

LENTILKY 28g

LENTILKY v papírové, 28 gramové krabičce jsou ideální sladkostí na cesty, ale i na mlsání doma s rodinou.

Lentilky 38g
Lentilky 38g

LENTILKY v uzavíratelné, papírové, 38 gramové krabičce obsahují dvě porce. Můžete se tak o LENTILKY podělit i doma s rodinou.

Lentilky bílé
LENTILKY BÍLÉ 34G

LENTILKY s bílou čokoládou uvnitř - na první pohled jsou stejně barevné, veselé a hravé. Ale nenechte se zmást! Ten pravý rozdíl poznáte po jejich rozkousnutí.

LENTILKY MEGA 110g
LENTILKY MEGA 110g

LENTILKY MEGA Vám nabízí ještě větší krustu pro ještě větší čokoládový zážitek.
 

LENTILKY 120G
LENTILKY 120G

LENTILKY 120g Vám také přinášejí velké balení v plně recyklovatelné, uzavíratelné, papírové krabičce. Tato varianta je ideálním společníkem pro chvilky strávené s celou rodinou.