Lentilky

Lentilky

 

Jsou kulaté, hravé, barevné a plné fantazie. Co to je? No přece LENTILKY!

Vyrůstali jsme s nimi a dnes je s radostí sem tam dáme i našim dětem. No a občas je potají mlsáme i my. Protože vrátit se s nimi aspoň na chvíli do dětství, má své kouzlo.

Výroba Lentilek začala v roce 1907 v holešovském závodě. Jméno jim dal až pár let po jejich vzniku Philipp Kneisl, zakladatel holešovského závodu, když nechal název Lentilky registrovat. Jejich jméno pochází z latinského lenticula, což v překladu znamená čočka. No a řekněte sami, kdo by rád nemlsal barevné čočky plné výborné mléčné čokolády?

Lentilky jsou vyráběny z kakaa pěstovaného podle principů etického zemědělství NESTLE COCOA PLAN certifikovaného společností RAINFOREST ALLIANCE.

Lentilky

Čokoládové čočky jsou obaleny v barevné cukrové krustě osmi barev. V krabičce najdete LENTILKY v červené, žluté, oranžové, růžové, modré, fialové, zelené a hnědé barvě. LENTILKY jsou barveny převážně barvicími potravinami, jako jsou spirulina, světlice barvířská, ředkev nebo sladový výtažek z ječmene.

Lentilky
Lentilky 28 g
LENTILKY 28 G

LENTILKY v tradiční, papírové, 28gramové krabičce jsou ideální sladkostí na cesty, ale i na mlsání doma s rodinou.

Lentilky 38 g
Lentilky 38 g

LENTILKY v uzavíratelné, papírové, 38gramové krabičce obsahují dvě porce. Můžete se tak o LENTILKY podělit i doma s rodinou.

LENTILKY 130 G
LENTILKY 130 G

LENTILKY Vám nově přinášejí i velké balení v plně recyklovatelné, uzavíratelné, papírové, 130gramové krabičce. Tato varianta je ideálním společníkem pro chvilky strávené s celou rodinou.