Čokoláda Orion

Čokoláda Orion

V každém okamžiku svého života se snažíme být šťastní a spokojení. A když den není zrovna nejrůžovější, hledáme malé radosti, které by nám ho aspoň trošku zpříjemnily. Těší nás, že právě čokolády ORION jsou nedílnou součástí životů milionů lidí v České republice a na Slovensku už od roku 1896.

Na konci devatenáctého století začala čokoládu ORION vařit rodina Maršnerova, která kouzlu sladkého potěšení rozplývajícího se na jazyku podlehla a svým nadšením nakazila celou první republiku. Dodnes pro vás naši čokoládu vaříme v České republice, vkládáme do ní cukrářský um získávaný po staletí a děláme ji přesně takovou, aby chutnala nám všem.

Víme, že domov máme jen jeden, a proto si se svými blízkými užíváme všechny chvíle, které nám můžou přinést aspoň špetku radosti. Stejně jako vy milujeme potěšení z ryzí čokoládové chuti a jsme hrdí na to, že ORION čokolády jsou v srdcích nás všech.

Historie čokolády Orion

Mléčná čokoláda
Mléčná čokoláda

Každá kostička mléčné čokolády ORION v sobě skrývá bohatou čokoládovou chuť a poctivé české a slovenské suroviny. Naše mléko, cukr i to nejlepší kakao souzní v dokonalé harmonii a zvedne náladu už po první kostičce.

Hořká čokoláda
Hořká čokoláda

Hořká čokoláda prý uvolňuje endorfiny, hormony radosti. Možná proto má své skalní příznivce, kteří si bez alespoň jedné kostičky denně neumí představit život.

Bílá čokoláda
Bílá čokoláda

Ne každý holduje tmavé čokoládě, ale chvíle, kdy vložíme kostičku čokolády do úst a necháme ji volně rozplývat, milujeme všichni. Právě milovníkům nevšedních zážitků je určena bílá čokoláda ORION. 

Oříšková čokoláda
Oříšková čokoláda

Mléčná čokoláda v kombinaci s kousky lískových oříšků je pro spoustu z vás neodolatelná. Dvojnásobný zážitek, který nabízí čokoláda obohacená o oblíbené oříšky, přímo vybízí k ochutnání další kostičky.

Barila mléčná čokoláda s oříšky
Barila mléčná čokoláda s oříšky

V době svého zrození vzbudila BARILA pozdvižení. Aby ne, arašídy byly v Československu v roce 1976 nedostatkovým zbožím, a tak není divu, že se na ni stály fronty. Dnes už si můžeme dopřát arašídy kdykoliv na ně máme chuť a v oblíbené BARILE jsou stále tak dobré jako tehdy.