Historie STUDENTSKÉ PEČETI

1975
Lahodná, neodolatelná a originální STUDENTSKÁ PEČEŤ je na světě.

Do té doby nevídaný mix arašídů, rozinek a želé v hořké nebo mléčné čokoládě si rychle zamilovaly tisíce Čechů a Slováků.

1944

STUDENTSKÁ PEČEŤ se stává součástí rodiny Orion a pod tradiční značkou známé Orion hvězdy si ji můžete vychutnávat dodnes.

1996
Nové varianty STUDENTSKÉ PEČETI jsou na světě.

Od tohoto roku jste mohli mlsat také menší 100g čtvercovou čokoládu a 50g tyčinky.

1998
I čokoláda se chce líbit, a tak prochází vzhled STUDENTSKÉ PEČETI zásadními změnami.

Ten, kdo doteď čokoládu s unikátním mixem arašídů, rozinek a želé neochutnal, vidí už na obalu, co najde pod ním.

2004
Milovníci bílé čokolády se radují.

Poprvé jsme představili STUDENTSKOU PEČEŤ bílou, kterou si hned zamilovaly tisíce lidí a milují ji dodnes.

2005
Velká radost pro malé mlsaly.

Představili jsme 70g STUDENTSKOU PEČEŤ, která se na čas stala součástí našeho portfolia.

2006
Na světě je první limitovaná edice.

Pamatujete si na kombinaci hořké STUDENTSKÉ PEČETI s višněmi? Překvapivé a na tu dobu revoluční spojení čokolády, arašídů, želé a nakyslých višní se hned zařadilo na první příčky v oblíbenosti.

2007

Pohladila limitovaná edice STUDENTSKÉ PEČETI se sušenými švestkami, arašídy a želé i vaše chuťové pohárky?

2008
Limitovaná edice mléčné STUDENTSKÉ PEČETI s meruňkami spatřila světlo světa na podzim 2008.

Už je to dávno, ale dodnes je pro řadu lidí nezapomenutelná. Ve stejném roce jsme také upravili kabát našich čokolád do současné podoby.

2009
Podzim tohoto roku jste mohli strávit v příjemné společnosti hrušky, arašídů a želé v mléčné čokoládě.

Zákazníci si tuto limitku tak zamilovali, že jsme ji v roce 2012 zase na chvilku vrátili a v roce 2013 se natrvalo zabydlela v naší rodině.

2010
Nebývale stoupá obliba brusinek.

My jsme je zkusili dát do limitované edice STUDENTSKÉ PEČETI a vznikla z toho nevídaná dobrota. Mléčnou STUDENTSKOU PEČEŤ s brusinkami, arašídy a želé jste určitě nepřehlédli ani vy.

2011

Chtěli jsme vám udělat radost, a proto jsme představili limitovanou edici se třemi novými čokoládami - hořkou s černým rybízem, mléčnou s malinami a mléčnou s kousky jablek.

2012

Na jaře jste si mohli smlsnout na hořké čokoládě s kousky ostružin, mléčné čokoládě s malinami a mléčné STUDENTSKÉ PEČETI s hruškou, po létě na hořké s černým rybízem, mléčné s malinami a mléčné s kousky jablek.

2013
Zkraje roku se naše rodina rozrostla o dalšího stálého člena, STUDENTSKOU PEČEŤ s hruškovou příchutí.

Na jaře jste mohli pohladit svoje chuťové buňky mléčnou jahodou, mléčnou borůvkou a hořkým červeným rybízem. Podzimní zamračené dny rozzářily mléčné limitky hruška s perníkovým kořením, jablko se skořicí a švestka s vanilkou. Vzpomínáte na ně?

2014
Jaro bylo ve znamení exotiky.

Pochutnávali jste si na STUDENTSKÉ PEČETI s příchutí kokosu v mléčné čokoládě, jemném ananasu v mléčné čokoládě a smyslném pomeranči v hořké čokoládě. Exotické ovoce doplněné hravým mixem arašídů a želé bylo podle řady z vás neodolatelné. Podzimní dny naopak zpříjemňovaly limitky s vůní domova. Jak vám mléčné varianty grog a rozinka, punč a švestky a svařené víno s jablkem chutnaly?

2019
Už žádné čtverečky!

Už žádné čtverečky! Studentská pečeť rozbíjí stereotyp čokoládových čtverečků a uvádí revoluční nepravidelnou formu. Od té doby si můžete Studentskou užívat podle vlastních pravidel.

2021
Nové formáty jsou na světě
Oblíbená kombinace arašídů, rozinek, želé a kvalitní čokolády v novém kabátě! Studentská pečeť se představuje v nových formátech – tyčinka Studentská pečeť NARUBY nebo zmenšená tabulka Studentská pečeť ve velikosti 90g. Obě varianty se perfektně hodí na výlety, do práce či do školy. Navíc jsou vyrobeny z kakaa ze 100% udržitelných zdrojů, které je pěstováno v souladu s přírodou.
2022
Revoluce je tady!
Studentská pečeť rozšiřuje své portfolio o varianty Caramel&Cookies a Caramel&Brownies s novými neotřelými kombinacemi, které byste u Studentské nečekali. Nový koncept – čokoláda smíchaná s kousky křupavých sušenek, doplněná krémovou náplní, to celé završené vrstvou lahodného karamelu je zcela bez tradičních ingrediencí.
2023
Studentská se dál rozšiřuje
Studentská pečeť se neustále snaží přinášet nové chuťové zážitky a v březnu představila nové křupavé oplatky ve třech variantách. V květnu se pod značkou Studentská pečeť vrátila oblíbená mléčná čokoláda s Lentilkami a Jojo. Nyní Studentská pečeť přináší nové plněné tabulkové čokolády - Borůvka & Cookies, Hořká čokoláda & Višeň a Mléčná čokoláda & Pistácie.