Studentská pečeť

STUDENTSKÁ PEČEŤ

STUDENTSKÁ PEČEŤ patří už dlouhá léta mezi nejprodávanější tabulkové čokolády v České republice a na Slovensku.  Od doby jejího vzniku v roce 1975 si ji zamilovaly celé generace a doslova podlehly kouzlu hořké, mléčné nebo bílé čokolády s unikátním mixem arašídů, rozinek a želé. 

Historie STUDENTSKÉ PEČETI
mléčná

mléčná

Lahodná mléčná čokoláda v sobě skrývá překvapení. Ať už ji necháte volně rozplynout na jazyku nebo se do ní s chutí zakousnete, objevíte originální mix arašídů, rozinek a želé. Podělte se o nezapomenutelnou bohatou chuť nejoblíbenější STUDENTSKÉ PEČETI se všemi, kterým chcete vyvolat úsměv na tváři. 

bílá

bílá

Ne každý má rád klasickou tmavou čokoládu. Právě proto vznikla bílá varianta čokolády obsahující stejný poměr arašídů, rozinek a želé, jako ostatní druhy. Zamilujte si tu překvapivou chuť a nečekanou kombinaci bílého potěšení se vším, co máte na STUDENTSKÉ PEČETI rádi.

hořká

hořká

Nedokážete si představit život bez hořké čokolády? Není divu, vysoký obsah kakaa dokonale stimuluje chuťové buňky a hořká chuť v kombinaci se sladkými rozinkami, želé a arašídy vyvolá úsměv na tváři každému.

Duomix

Duomix

Nedokážete se rozhodnout, jestli máte zrovna chuť na bílou nebo mléčnou STUDENTSKOU PEČEŤ? Duomix nabízí od každé varianty kousek a přitom se na jazyku rozplyne tak rychle, že budete hned chtít ochutnat další kostičku.  

mléčná s hruškami

mléčná s hruškami

Hravá kombinace arašídů, želé a hrušek vás okouzlila v limitované edici hned několikrát. Na začátku roku 2013 jsme vyslyšeli vaše prosby a zařadili ji mezi naše stálice. Vzpomínky na kouzelné a voňavé babí léto si teď můžete vychutnat kdykoliv v roce.

mléčná s malinami

mléčná s malinami

Patří maliny i mezi vaše oblíbené ovoce? Pak vám určitě neunikla limitovaná edice mléčné STUDENTSKÉ PEČETI s kousky malin, arašídy a želé v roce 2011 a na podzim 2012. Od února 2014 je oblíbená mléčná čokoláda s malinovou příchutí součástí stálé nabídky naší rodiny.

mléčná s višněmi

mléčná s višněmi

Jak jde dohromady chuť nakyslých višní a sladké mléčné čokolády? Skvěle! Nechte nejprve rozplynout plnou chuť mléčné čokolády na jazyku a teprve potom se zakousněte do mixu arašídů, želé a višní. Už samotná představa vypadá lákavě, že?

mléčná 280 g

mléčná 280 g

Milujete ten pocit, když někomu dáte dárek, který ho opravdu potěší? Právě pro tyto chvíle vznikla mléčná STUDENTSKÁ PEČEŤ 280g. Je plná hravého mixu arašídů, želé a rozinek a radost udělá v každém okamžiku.

hořká 280 g

hořká 280 g

Když hledáte spolehlivý způsob, jak někomu udělat radost, sáhněte po velké hořké STUDENTSKÉ PEČETI. Hořká chuť v kombinaci s mixem rozinek, arašídů a želé je prostě neodolatelná!

mléčná s višněmi 280 g

mléčná s višněmi 280 g

Višně v kombinaci s mléčnou čokoládou chutnají neodolatelně. My jsme je doplnili mixem arašídů a želé a vznikla tak maxi čokoláda, kterou uděláte radost všem blízkým. 

text1

Položky označené * jsou povinné.