Studentská pečeť

Studentská pečeť

STUDENTSKÁ PEČEŤ UVÁDÍ TYČINKU NARUBY

Vyzkoušej svoji oblíbenou čokoládu obráceně - s ještě větší porcí arašídů rozinek a šťavnatého želé, zalitých v lahodné čokoládě. Díky praktickému balení je ideální společnicí nejen na výlety. Vejde se jak do batohu, tak i do kapsy. Po cestě ti dodá energii a umožní tak zvládnout i náročné výzvy. Zvolit si můžeš ze dvou variant – s mléčnou anebo hořkou čokoládou.

V obou variantách najdeš ve složení kakao ze 100% udržitelných zdrojů. To znamená, že kakao je získáváno s respektem k přírodě i k lidem v místě jeho pěstování, a proto můžeš mít jistotu, že svým chuťovým buňkám dopřáváš to nejlepší!

Historie studentské pečeti

TYČINKA NARUBY MLÉČNÁ 45G
TYČINKA NARUBY MLÉČNÁ 45G

Vyzkoušej svoji oblíbenou čokoládu obráceně - s ještě větší porcí arašídů rozinek a želé zalitých v lahodné mléčné čokoládě, a to vše v praktickém formátu tyčinky.

TYČINKA NARUBY HOŘKÁ 45G
TYČINKA NARUBY HOŘKÁ 45G

Máš raději hořkou čokoládu? Neboj, i pro tebe máme řešení. Zkus Studentskou Naruby v hořké variantě s čokoládou se 68% kakaa.

MLÉČNÁ S CHUTÍ KOKOSU
MLÉČNÁ S CHUTÍ KOKOSU

Zavřete oči a zažijte chuť exotiky. Studentská Pečeť přináší variantu s nezaměnitelnou chutí kokosu.

Mléčná
Mléčná

Lahodná mléčná čokoláda v sobě skrývá překvapení. Ať už ji necháte volně rozplynout na jazyku nebo se do ní s chutí zakousnete, objevíte originální mix arašídů, rozinek a želé. Podělte se o nezapomenutelnou bohatou chuť nejoblíbenější STUDENTSKÉ PEČETI se všemi, kterým chcete vyvolat úsměv na tváři. 

Bílá
Bílá

Ne každý má rád klasickou tmavou čokoládu. Právě proto vznikla bílá varianta čokolády obsahující stejný poměr arašídů, rozinek a želé, jako ostatní druhy. Zamilujte si tu překvapivou chuť a nečekanou kombinaci bílého potěšení se vším, co máte na STUDENTSKÉ PEČETI rádi.

Hořká
Hořká

Nedokážete si představit život bez hořké čokolády? Není divu, vysoký obsah kakaa dokonale stimuluje chuťové buňky a hořká chuť v kombinaci se sladkými rozinkami, želé a arašídy vyvolá úsměv na tváři každému.

MLÉČNO BÍLÝ DUOMIX
MLÉČNO BÍLÝ DUOMIX

Nedokážete se rozhodnout, jestli máte zrovna chuť na bílou nebo mléčnou STUDENTSKOU PEČEŤ? Duomix nabízí od každé varianty kousek a přitom se na jazyku rozplyne tak rychle, že budete hned chtít ochutnat další kostičku.

Mléčná s hruškami
Mléčná s hruškami

Hravá kombinace arašídů, želé a hrušek vás okouzlila v limitované edici hned několikrát. Na začátku roku 2013 jsme vyslyšeli vaše prosby a zařadili ji mezi naše stálice. Vzpomínky na kouzelné a voňavé babí léto si teď můžete vychutnat kdykoliv v roce.

Mléčná s malinami
Mléčná s malinami

Patří maliny i mezi vaše oblíbené ovoce? Pak vám určitě neunikla limitovaná edice mléčné STUDENTSKÉ PEČETI s kousky malin, arašídy a želé v roce 2011 a na podzim 2012. Od února 2014 je oblíbená mléčná čokoláda s malinovou příchutí součástí stálé nabídky naší rodiny.

Mléčná s višněmi
Mléčná s višněmi

Jak jde dohromady chuť nakyslých višní a sladké mléčné čokolády? Skvěle! Nechte nejprve rozplynout plnou chuť mléčné čokolády na jazyku a teprve potom se zakousněte do mixu arašídů, želé a kousků s chutí višní. Už samotná představa vypadá lákavě, že?

MLÉČNO HOŘKÝ DUOMIX
MLÉČNO HOŘKÝ DUOMIX

Mléčná nebo hořká? Už se nemusíte rozhodovat! Vychutnejte si lahodnou kombinaci jemné mléčné a intenzivní hořké čokolády ve variantě Studentská pečeť Duomix Mléčno Hořký.

MLÉČNÁ 260G
MLÉČNÁ 260G

Milujete ten pocit, když někomu dáte dárek, který ho opravdu potěší? Právě pro tyto chvíle vznikla mléčná STUDENTSKÁ PEČEŤ 260g. Je plná hravého mixu arašídů, želé a rozinek a radost udělá v každém okamžiku.

MLÉČNÁ S CHUTÍ VIŠNÍ 260G
MLÉČNÁ S CHUTÍ VIŠNÍ 260G

Višně v kombinaci s mléčnou čokoládou chutnají neodolatelně. My jsme je doplnili mixem arašídů a želé a vznikla tak maxi čokoláda, kterou uděláte radost všem blízkým.

MLÉČNO BÍLÝ DUOMIX 90G
MLÉČNO BÍLÝ DUOMIX 90G

Vychutnejte si oblíbenou kombinaci arašídů, rozinek a želé v mléčno bílé čokoládě v praktickém 90 gramovém balení.

HOŘKÁ 90G
HOŘKÁ 90G

Vychutnejte si oblíbenou kombinaci arašídů, rozinek a želé v hořké čokoládě v praktickém 90 gramovém balení.

MLÉČNÁ 90G
MLÉČNÁ 90G

Vychutnejte si oblíbenou kombinaci arašídů, rozinek a želé v mléčné čokoládě v praktickém 90 gramovém balení.