Orion na vaření

Orion na vaření

Čokoláda ORION přináší nezapomenutelný zážitek z dokonalé čokoládové chuti. Ať už se chystáte péct či vařit se svými nejbližšími nebo je chcete potěšit něčím dobrým, je ORION Čokoláda na vaření tou správnou volbou. Připravíte z ní jak tradiční recepty, tak nové trendy dezerty. ORION Čokoláda na vaření dává prostor kreativitě a vylepší každý recept.

Orion na vaření
EXTRA HOŘKÁ ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ 90G
EXTRA HOŘKÁ ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ 90G

Plánujete recept, ve kterém je potřeba vytvořit čokoládovou pěnu nebo náplň? S naší ORION Extra hořkou čokoládou to půjde jedna báseň. Ať už chcete upéct cupcake, mousse nebo třeba fondán, tato čokoláda je pro to ta pravá. Výbornou čokoládovou chutí tak můžete potěšit své blízké nebo třeba návštěvu.

 

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátory (lecitiny, polyglecerylpolyricinoleát), přírodní aroma, sušené mléko, lískooříšková pasta. Může obsahovat arašídy, jiné ořechy a sóju. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 52 %. Rainforest Alliance Certified. Zjistěte více na: www.ra.org.

 

MLÉČNÁ ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ 90G
MLÉČNÁ ČOKOLÁDA NA VAŘENÍ 90G

Chcete připravit krásně jemnou čokoládovou polevu? Naše Mléčná čokoláda na vaření je na to zcela ideální, jelikož byla vyvinuta speciálně pro tyto účely. Ať už potřebujete lahodnou polevu na cheescake, čokoládový chlebíček nebo jiný dezert, určitě nebudete litovat. Tak ať vám výsledek z pečení udělá radost!

 

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový, Shea), emulgátory (lecitiny, polyglycerylpolyricinoleát), mléčný tuk, sušená syrovátka, přírodní aroma, lískooříšková pasta, arašídový prášek. Může obsahovat jiné ořechy a sóju. Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 26 %. Rainforest Alliance Certified. Zjistěte více na: www.ra.org.

 

Čokoláda na vaření 180g
Čokoláda na vaření 180g

Bez většího balení ORION Čokoláda na vaření se neobejdete při přípravě dortů na rodinné oslavy nebo pečení vánočního cukroví. A když se v kuchyni hodně rozohníte, možná budete potřebovat i balení dvě.

Čokoláda na vaření 100g
Čokoláda na vaření 100g

Potřebujete vytvořit polevu, dochutit muffiny nebo nedělní koláč? Menší balení ORION Čokoláda na vaření bude pro tyto účely tak akorát. Do koláčů stačí nalámat, na polevu jen rozpustit a můžete se dát do díla.