Margot

Margot

Milujete ten pocit zakousnout se do sladké tyčinky, která vás aspoň na chvilku přenese do vysněného ráje a povznese vás nad každodenní starosti? Pak vítejte mezi těmi, kteří nedají dopustit na tyčinku Margot.

Rumově-kokosová chuť zabalená v křupavé čokoládové polevě spatřila světlo světa už na konci války, kolem roku 1944. Tehdy se ještě nejednalo o pravou Margot tyčinku, jak ji známe dnes. V začátcích výroby se do dutinky vkládal plátek margotového těsta a celá laskomina se přelila čokoládovou polevou a zabalila do zeleno-žlutého obalu. Margot v dnešní podobě začal vyrábět závod Zora v Olomouci v roce 1960 a v prvopočátcích se dokonce balila ručně. Stejnou péči jako tehdy věnujeme každé tyčince Margot i dnes. A nevadí, že nám k tomu pomáhá i vyspělá technika.

Užijte si chuť, která vás přenese do vysněného ráje, kdykoliv a kdekoliv.

Historie Margotky
DUO KOKOS

DUO KOKOS

Svezte se na exotické vlně s chutí šťavnatého kokosu.
Margot Duo Kokos má ještě intenzivnější chuť, která vás překvapí. Objevte to pravé kokosové...

Originál 50g

Originál 50g

Originální chuť pravé Margot si můžete vychutnávat i v menším, 50g balení, které lehce vklouzne do kabelky. Svou malou chvilku v ráji si tak můžete vychutnat vždy, když budete potřebovat vypnout a zasnít se. 

Originál 100g

Originál 100g

Originální tyčinka s jedinečnou kombinací exotických chutí se těší velké oblibě už dlouhá léta. Lákavá rumově-kokosová příchuť vám pomůže zasnít se, kdykoli se potřebujete zastavit, navrátit potřebnou rovnováhu a dopřát si chvilku pro sebe. 

Artemis

Artemis

Tyčinka spojující v sobě klasickou rumově-kokosovou příchuť a vrstvu s punčovou příchutí zachutnala milovníkům Margot ihned po svém představení. Dnes se její příznivci počítají na statisíce a snad neexistuje nikdo, kdo by ji ještě neochutnal.  

S rozinkami

S rozinkami

Margot se šťavnatými rozinkami, které doplňují lahodnou rumově-kokosovou příchuť tyčinky. Její chuť vás ihned přenese na vaši vysněnou dovolenou a vybídne k toužebnému odpočinku.

Recepty s Margotkou

Margotkoví šneci
Do 1 hodiny
Snadné
Lívanečky s Margotkou
Do 1 hodiny
Snadné
Margot řezy
Do 1 hodiny
Snadné
Více receptů

text1

Položky označené * jsou povinné.