Margot

Margot

Milujete ten pocit zakousnout se do sladké tyčinky, která vás přenese do vysněného ráje a nechá vás zažít stejné pocity, jako byste byli na exotické dovolené? Pak vítejte mezi těmi, kteří nedají dopustit na tyčinku Margot.

Originální rumově-kokosová chuť zabalená v čokoládové polevě spatřila světlo světa na konci války, okolo roku 1944. Stejnou péči jako tenkrát věnujeme každé tyčince Margot i dnes. Kromě standardní varianty si dnes navíc můžete vychutnat také další příchutě a objevit tak exotiku jinak.

Už jste si dnes dali kousek svého ráje?

Historie Margotky

 

Margot Originál
Originál

Oblíbená tyčinka s ikonickou velikostí a kokosovo-rumovou příchutí.

Margot Bílá
Bílá

Margot v bílé polevě pro milovníky jemnějších a sladších chutí.

Margot 4Mini
4Mini

Originální Margotka rozdělená na 4 kousky, o které se můžete jednoduše podělit nebo si je schovat na později.

S rozinkami
S rozinkami

Margot se šťavnatými rozinkami, které doplňují lahodnou rumově-kokosovou příchuť tyčinky. Její chuť vás ihned přenese na vaši vysněnou dovolenou a vybídne k toužebnému odpočinku.

Artemis
Artemis

Tyčinka spojující v sobě klasickou rumově-kokosovou příchuť a vrstvu s punčovou příchutí zachutnala milovníkům Margot ihned po svém představení. Dnes se její příznivci počítají na statisíce a snad neexistuje nikdo, kdo by ji ještě neochutnal.  

Originál 50g
Originál 50g

Originální chuť pravé Margot si můžete vychutnávat i v menším, 50g balení, které lehce vklouzne do kabelky. Svou malou chvilku v ráji si tak můžete vychutnat vždy, když budete potřebovat vypnout a zasnít se. 

DUO KOKOS
DUO KOKOS

Svezte se na exotické vlně s chutí šťavnatého kokosu.
Margot Duo Kokos má ještě intenzivnější chuť, která vás překvapí. Objevte to pravé kokosové...