DELI

DELI

Nejlepší je zůstat nad věcí. A s tyčinkou DELI v kapse to jde opravdu snadno. Tahle šťavnatá čokoládová tyčinka s jemnou konzistencí a skvělými příchutěmi vznikla už v roce 1980. Chutná fakt skvěle a navíc pomáhá brát život s nadhledem.

Pistáciová 35g

Pistáciová 35g

Lehká tak, že vás povznese až do oblak a nedovolí řešit přízemní věci. Našlehaná náplň s pistáciovou příchutí s tenkou vrstvou karamelu ve výborné hořké čokoládě podle nás patří právem mezi nejoblíbenější příchutě DELI.

Čokoládová 35g

Čokoládová 35g

Dopřát si dvojitou porci čokolády někdy není úplně od věci. Jemně našlehaná čokoládová náplň s tenkou vrstvou karamelu zalitá hořkou čokoládou je rájem pro všechny fajnšmekry.

Oříšková 35g

Oříšková 35g

Lískové ořechy v čokoládě jsou sázkou na jistotu. My jsme je přelili našlehanou náplní, doplnili tenkou vrstvou karamelu a nezbytnou hořkou čokoládou. Podle nás je tahle varianta opravdu DELIkátní. Jak si vede u vás?

Pistáciová XXL 46g

Pistáciová XXL 46g

Někdy prostě nestačí klasická velikost. Pro případy, že by jedna DELI tyčinka byla málo, jsme pro vás připravili i XXL variantu. Stejně jako její menší sestra skrývá pod hořkou čokoládou našlehanou náplň s pistáciovou příchutí s tenkou vrstvou karamelu.

Oříšková XXL 46g

Oříšková XXL 46g

Chcete víc lískových oříšků, našlehané náplně s karamelem i hořké čokolády? Tak to by měla být XXL velikost tou pravou volbou. Na dobití energie je ideální a každý problém se s každým kousnutím zdá menší a menší…

Čokoládová XXL 46g

Čokoládová XXL 46g

Jedna tyčinka DELI je někdy málo, dvě zase moc. XXL velikost je tak nějak mezi a ve chvílích, kdy po ní sáhnete, dokáže divy. Čokoládová extáze dovolí zapomenout na běžný život a všechno se najednou jeví tak nějak víc v pohodě.

text1

Položky označené * jsou povinné.