Pro celou rodinu

Když jsme byli malí, stačilo nám k absolutnímu štěstí málo. Celý vesmír se vešel na dětské hřiště, každá drobnost měla hodnotu pokladu a neexistovala překážka, kterou bychom nedokázali překonat. Věcí, ze kterých jsme se uměli radovat, byla spousta.

I my se do těchto časů rádi vracíme a věříme, že prostřednictvím ORION čokolád pro celou rodinu se tam rádi vrátíte i vy. 

ORION a LENTILKY

ORION a LENTILKY

Snad neexistuje nikdo, kdo by v životě neochutnal Lentilky. A protože víme, jak je máte rádi, schovali jsme je do poctivé mléčné čokolády ORION. Co dodat? Snad jen "křupni Lentilku, rozpusť čoko!"

ORION a JOJO

ORION a JOJO

Užijte si nečekanou kombinaci lahodné čokolády ORION a hravého mixu ovocného želé JOJO - Žužlej želé, kousej čoko! Nyní měkčí želé.

Ledové kaštany

Ledové kaštany

Babička je mívala schované ve spíži, aby z nich udělala nepřekonatelnou polevu na nedělní buchtu. Ale bývaly tak dobré, že skončily v břiše ještě dřív, než na pečení vůbec došlo. Ani dnes tomu není jinak. Jen se z tabulkové verze ujídají mnohem snadněji a my se díky nim stále cítíme #jakomali.

Ledové kaštany v bílé čokoládě

Ledové kaštany v bílé čokoládě

Je překvapující, kolik sladkého potěšení může skrývat jedna tabulka čokolády. Kostičky bohatého kakaovo-oříškového krému zalitého vrstvou bílé čokolády ORION budete s nadšením skládat dohromady stejně jako střípky vzpomínek na zážitky z doby, kdy jste byli #jakomali.

text1

Položky označené * jsou povinné.