Prémiové čokolády

ORION Hořká 68 % Mistrovská edice & ORION Ateliér

ORION Hořká 68% je kvalitní hořká čokoláda s intenzivní, ale vyváženou chutí kakaa s jemnou konzistencí. Její receptura vychází z více než 120 letých zkušeností našich čokoládových mistrů. Použitím správného obsahu kakaa z pečlivě vybraných, najemno namletých kakaových bobů jsme dosáhli tohoto dokonale vyváženého chuťového zážitku.

Novou hořkou čokoládu s 68 % kakaa si budete moct vychutnat ve třech variantách – mistrovská hořká čokoláda 68 %, jemná hořká 68 % s jahodami a špetkou soli a intenzivní hořká 68 % s meruňkami a špetkou chilli.

ORION Ateliér

ORION Atelier je prémiová, unikátní čokoláda, jejíž krásu objevíte na první pohled. Je vyrobena z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou celé ořechy, mandle a ovoce. To v kombinaci s jemnou mléčnou nebo hořkou čokoládou představuje ten pravý a nezaměnitelný chuťový prožitek.

Můžete si vychutnat hned tři příchutě – ORION Atelier Americká brusinka, mandle a lískové ořechy v mléčné čokoládě, ORION Atelier Lískové ořechy v mléčné čokoládě, ORION Atelier Borůvky, mandle a lískové ořechy v hořké čokolád.

V čokoládách ORION Hořká 68 % Mistrovská edice & ORION Ateliér je využito UTZ certifikované kakao, které zvyšuje jejich kvalitu. Dlouhodobě také podporujeme farmáře a pěstitele kakaových bobů na Pobřeží Slonoviny a jiných zemí programem Nestlé Cocoa plan.

ORION Hořká 68 %

ORION Hořká 68 %

Objevte ORION hořkou čokoládu 68 % s intenzivní chutí kakaa a přitom dokonale jemnou, vyrobenou našimi čokoládovými mistry

ORION Hořká 68 % Jahoda se špetkou soli

ORION Hořká 68 % Jahoda se špetkou soli

Objevte ORION hořkou čokoládu 68 % s intenzivní chutí kakaa a přitom dokonale jemnou, vyrobenou našimi čokoládovými mistry. Čokoládu jsme obohatili o kousky jahod a špetku soli pro nezapomenutelný chuťový zážitek.

 ORION Hořká 68 % Meruňka se špetkou chilli

ORION Hořká 68 % Meruňka se špetkou chilli

Objevte ORION hořkou čokoládu 68 % s intenzivní chutí kakaa a přitom dokonale jemnou, vyrobenou našimi čokoládovými mistry. Čokoládu jsme obohatili o kousky meruněk a špetku chilli pro intenzivnější požitek z hořké čokolády

ORION Ateliér Hořká s borůvkami, mandlemi a ořechy

ORION Ateliér Hořká s borůvkami, mandlemi a ořechy

Nechte se zlákat unikátem v podobě lahodné hořké čokolády s borůvkami, mandlemi a ořechy. Čokoláda, o kterou se nebudete chtít rozdělit.

ORION Atelier Mléčná s americkými brusinkami, mandlemi a ořechy

ORION Atelier Mléčná s americkými brusinkami, mandlemi a ořechy

Americké brusinky, mandle a ořechy zalité delikátní mléčnou čokoládou jsou určeny pro milovníky opravdového čokoládového zážitku.

ORION Atelier Mléčná s lískovými ořechy

ORION Atelier Mléčná s lískovými ořechy

V jednoduchosti je krása. Spojení lískových ořechů a delikátní mléčné čokolády vás o tom přesvědčí. Neodolatelná kombinace surovin přímo vybízí k ochutnání další kostičky.

text1

Položky označené * jsou povinné.