ORION Rodinná

ORION Rodinná

Naše řada ORION Rodinná přináší nové čokolády, o které se budete chtít s každým podělit. Díky jejich velikosti se dostane opravdu na všechny vaše nejbližší, a můžete si tak společné chvíle naplno vychutnat. Připravili jsme si pro Vás 7 druhů, kterými potěšíte každého člena rodiny.

Využitím tradiční receptury a preferencí lokálních surovin pomáhají čokolády ORION Rodinná pečovat o naše kořeny. Celou řadu vyrábíme ze 100% udržitelného kakaa, díky kterému podporujeme zalesňování a zodpovědné pěstování kakaa. Volbou čokolád ORION Rodinná můžete i vy přispět k péči o naše okolí a naši planetu.

Pro celou rodinu
ORION Mléčno Hořká 48%
ORION Mléčno Hořká 48%

Pro milovníky hořké čokolády, kteří si čas od času chtějí dopřát jemnost mléčné chuti, jsme připravili novou variantu. Mléčno Hořká je skvělým způsobem, jak překvapit vaše nejbližší kombinací oblíbených chutí.

ORION Hořko Mléčná 38%
ORION Hořko Mléčná 38%

ORION se vám snaží přinášet i nejnovější světové trendy. Proto si nyní můžete vychutnat kombinaci mléčné čokolády s chutí hořké čokolády. Sdílejte tento jedinečný chuťový zážitek se svými nejbližšími.

ORION Mléčná
ORION Mléčná

Tradiční receptura s nezaměnitelnou jemnou a bohatou chutí, kterou potěšíte každého, s kým se podělíte. Sdílejte oblíbenou variantu mléčné čokolády nyní ve větším provedení a užijte si společných chvil.

ORION Hořká
ORION Hořká

Hořká klasika nyní ve větším provedení, které je ideální ke sdílení. Každá kostička naší hořké čokolády ORION Rodinná nabízí nezaměnitelně bohatou chuť, která se vám pomalu rozplyne na jazyku.

ORION LENTILKY
ORION LENTILKY

Najděte s nejbližšími všechny barvy oblíbených LENTILEK schovaných v naší mléčné čokoládě. Každé kousnutí přináší barevné překvapení, které potěší všechny milovníky těchto ikonických dobrot.

ORION JOJO
ORION JOJO

Mix ovocných JOJO želé ukrytý v mléčné čokoládě přivede k úsměvu každého v rodinném kruhu. Pro hravé duše, které chtějí překvapit své nejbližší, je JOJO mléčná čokoláda ideální zábavou, kterou přinést domů.

ORION LEDOVÉ KAŠTANY
ORION LEDOVÉ KAŠTANY

Naše LEDOVÉ KAŠTANY jsou ideálním řešením, jak se podělit s nejbližšími o oblíbenou pochoutku všech generací. Hořká čokoláda s kakaovooříškovou náplní přináší intenzivní prožitek z čokoládové chuti. LEDOVÉ KAŠTANY se rozpouští pomalu a chutnají opravdu dlouho.

ORION HOŘKÁ ČOKOLÁDA S CELÝMI MANDLEMI
ORION HOŘKÁ ČOKOLÁDA S CELÝMI MANDLEMI

Milujete hořkou čokoládu a mandle zároveň? Není nic lepšího, než spojení obojího v jednom. To je naše Hořká s celými mandlemi. Celé blanšírované mandle zalité hořkou čokoládou vytvoří fantastický chuťový zážitek a vy nebudete chtít zůstat pouze u jednoho čtverečku. Navíc kakao v tomto produktu obsažené je získané ze 100% udržitelných zdrojů.

 

Složení: cukr, kakaová hmota, celé pražené blanšírované mandle 18 %, kakaové máslo, mléčný tuk, emulgátor (lecitiny, přírodní vanilkové aroma, sušené mléko. Může obsahovat jiné ořechy. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 49 %. Rainforest Alliance Certified. Zjistěte více na: www.ra.org.