Modré z nebe

Modré z nebe

Láska má mnoho podob, ale ne každý ji umí dát najevo. Víme, že opravdové city nepotřebují velká slova, a proto jsme v roce 2001 představili široký výběr čokoládových pralinek MODRÉ Z NEBE. Potěšte své blízké milou pozorností a dejte jim najevo, jak moc vám na nich záleží.  

Pistáciové košíčky 142g

Pistáciové košíčky 142g

Křehké pistácie v lískooříškové a pistáciové náplni v hravé harmonii s mléčnou čokoládou ORION pohladí duši i chuťové buňky a vykouzlí úsměv na tváři snad úplně každému.

Fantazie 171g

Fantazie 171g

Modrá krabička se zlatým srdcem skrývá výběr čokoládových pralinek z poctivé čokolády ORION.  Dejte průchod své fantazii a vyberte si právě tu, na kterou máte zrovna chuť. Odhalte spojení vybraných ingrediencí v každé pralince.

Oříškové košíčky 150g

Oříškové košíčky 150g

Oblíbené lískové oříšky v lískooříškové a karamelové náplni zalité mléčnou čokoládou ORION přímo vybízejí k mlsání ve dvou. Oslaďte si společné chvíle a užívejte si vzájemnou přítomnost.

Fantazie 347g

Fantazie 347g

Darovat modrou krabičku plnou čokoládové fantazie je stejné, jako darovat kousek svého srdce. Tohle lahodné překvapení plné vybraných ingrediencí v hravé harmonii s čokoládou ORION věnujte těm, na kterých vám hodně záleží.

Kokosové košíčky 151g

Kokosové košíčky 151g

Lahodná kombinace bílo-mléčné čokolády s kokosovým krémem a kakaovou náplní obměkčí nejedno srdce. Odměňte své nejmilejší sladkou kokosovou pozorností.

Fantazie 95g

Fantazie 95g

Kouzlo okamžiku dělají i milá gesta. Malá krabička s čokoládovými pralinkami udělá radost vždy. A je jedno, jestli ji s sebou vezmete na rande, setkání s kamarádkou nebo jako pozornost na návštěvu.  

text1

Položky označené * jsou povinné.