Modré z nebe

Modré z nebe

Láska má mnoho podob, ale ne každý ji umí dát najevo. Víme, že opravdové city nepotřebují velká slova, a proto jsme v roce 2001 představili široký výběr čokoládových pralinek MODRÉ Z NEBE. Potěšte své blízké milou pozorností a dejte jim najevo, jak moc vám na nich záleží.  

Udělejte radost své mamince ke Dni Maminek!

Dejte jí bonbonieru MODRÉ Z NEBE v originálním přebalu s vlastním věnováním. Ale pozor, máme jich přichystáno jen 4000, tak si pospěšte, ať na vás také jedno vyjde.

Udělejte radost své mamince ke dni maminek
Udělejte radost své mamince ke dni maminek
Pistáciové košíčky 142g

Pistáciové košíčky 142g

Křehké pistácie v lískooříškové a pistáciové náplni v hravé harmonii s mléčnou čokoládou ORION pohladí duši i chuťové buňky a vykouzlí úsměv na tváři snad úplně každému.

Fantazie 171g

Fantazie 171g

Modrá krabička se zlatým srdcem skrývá výběr čokoládových pralinek z poctivé čokolády ORION.  Dejte průchod své fantazii a vyberte si právě tu, na kterou máte zrovna chuť. Odhalte spojení vybraných ingrediencí v každé pralince.

Oříškové košíčky 150g

Oříškové košíčky 150g

Oblíbené lískové oříšky v lískooříškové a karamelové náplni zalité mléčnou čokoládou ORION přímo vybízejí k mlsání ve dvou. Oslaďte si společné chvíle a užívejte si vzájemnou přítomnost.

Fantazie 347g

Fantazie 347g

Darovat modrou krabičku plnou čokoládové fantazie je stejné, jako darovat kousek svého srdce. Tohle lahodné překvapení plné vybraných ingrediencí v hravé harmonii s čokoládou ORION věnujte těm, na kterých vám hodně záleží.

Kokosové košíčky 151g

Kokosové košíčky 151g

Lahodná kombinace bílo-mléčné čokolády s kokosovým krémem a kakaovou náplní obměkčí nejedno srdce. Odměňte své nejmilejší sladkou kokosovou pozorností.

Fantazie 95g

Fantazie 95g

Kouzlo okamžiku dělají i milá gesta. Malá krabička s čokoládovými pralinkami udělá radost vždy. A je jedno, jestli ji s sebou vezmete na rande, setkání s kamarádkou nebo jako pozornost na návštěvu.  

text1

Položky označené * jsou povinné.