Miničokolády ORION

Miničokolády Orion

Miničokolády ORION jsme připravili pro chvíle, kdy si chcete pochutnat na sladké tečce a nebo si užít dobrotu prostě jen tak. Jsou tak akorát do ruky, do kabelky anebo i na cesty. Vycházejí z nejoblíbenějších velkých tabulkových čokolád ORION s bohatou náplní, které dobře znáte a které se rozplývají na jazyku.

Miničokolády ORION
Pistácie
Pistácie

Vychutnejte si menší formát tabulkové čokolády s bohatou pistáciovou náplní s neodolatelnými kousky karamelizovaných pistácií. Tento formát si můžete vychutnat kdykoli během dne na cestách i ve městě. Nyní bude vaše potěšení ještě větší díky vylepšené receptuře čokolády s vyšším obsahem kakaa.

ORION. Bohatá čokoládová chuť.

Kokos & mandle
Kokos & mandle

Vychutnejte si menší formát tabulkové čokolády s bohatou kokosovou náplní s kousky mandlí. Tento formát si můžete vychutnat kdykoli během dne na cestách i ve městě. A nyní bude vaše potěšení ještě větší díky vylepšené receptuře čokolády s vyšším obsahem kakaa.

ORION. Bohatá čokoládová chuť.

Višně v hořké čokoládě
Višně v hořké čokoládě

Lahodnou hořkou čokoládu bohatě plněnou višňovou a kakaovo-lískooříškovou náplní si budete chtít vzít všude s sebou. Užijte si novou příchuť malé tabulky kdekoli.

ORION. Bohatá čokoládová chuť.