DELI

DELI

Nejlepší je zůstat nad věcí. A s tyčinkou DELI v kapse to jde opravdu snadno. Tahle šťavnatá čokoládová tyčinka s jemnou konzistencí a skvělými příchutěmi vznikla už v roce 1980. Nově si můžete vychutnat novinku s proteinem ve třech příchutích – meruňka, čokoláda a lískový oříšek.

Oříšková 35g
Oříšková 35g

Lískové ořechy v čokoládě jsou sázkou na jistotu. My jsme je přelili našlehanou náplní, doplnili tenkou vrstvou karamelu a nezbytnou hořkou čokoládou. Podle nás je tahle varianta opravdu DELIkátní. Jak si vede u vás?

Lískový oříšek v čokoládě – protein
Lískový oříšek v čokoládě – protein

Nová proteinovka s kousky lískových oříšků, 20 % proteinu, bez lepku, bohatá na vlákninu a zalitá hořkou čokoládou ORION.

Čokoládová 35g
Čokoládová 35g

Dopřát si dvojitou porci čokolády někdy není úplně od věci. Jemně našlehaná čokoládová náplň s tenkou vrstvou karamelu zalitá hořkou čokoládou je rájem pro všechny fajnšmekry.

Kakao v čokoládě - protein
Kakao v čokoládě - protein

Kakaové těsto, kousky kakaových bobů a lahodná hořká čokoláda – pro milovníky čokoládových chutí ideální varianta proteinové tyčinky. Čokoládovější už být nemůže.

Pistáciová 35g
Pistáciová 35g

Lehká tak, že vás povznese až do oblak a nedovolí řešit přízemní věci. Našlehaná náplň s pistáciovou příchutí s tenkou vrstvou karamelu ve výborné hořké čokoládě podle nás patří právem mezi nejoblíbenější příchutě DELI.

Meruňka v čokoládě – protein
Meruňka v čokoládě – protein

Kousky meruněk, dostatek proteinu, lahodná hořká čokoláda – to je ideální kombinace pro doplnění bílkovin po sportu nebo při náročném dni.